top of page

Sun, Dec 03

|

Kiwanis Park in Tempe

Ukrainian Business in AZ. Casual Meet Up

Get your business cards ready!

Ukrainian Business in AZ. Casual Meet Up
Ukrainian Business in AZ. Casual Meet Up

Time & Location

Dec 03, 2023, 11:30 AM – 4:00 PM

Kiwanis Park in Tempe, Kiwanis Park, Tempe, AZ 85283, USA

About the event

Готуйте свої бізнес візитівки, qr- коди, веб-сайти, фрізбі та гарний настрій Несеться інвайт на перший (і, сподіваюсь, не останній) івент для всіх, хто вже має малий та середній бізнеси, або хто хоче дізнатись як відкрити та вести бізнес у Аризоні. Та й просто для тих, хто, можливо, має ідеї, але шукає однодумців для втілення.

Цей івент має бути максимально розслабленим. Формат брейнсторму, та й просто пікніку, відпочинку та спілкування. За останні два роки, у Аризоні є багато новоприбульців, тому це ще й класна можливість зустріти цікавих людей, поспілкуватись зі своїми.

What to bring: за нами закріплена Рамада №10, яка має 4 столи та гриль. З їжі можете принести будь-що. Якшо ви хочете принести алкоголь, то у парку дозволено лише пиво, але для цього потрібен перміт, тому зазделегідь напишіть мені, щоб я могла придбати перміт у парку. Також можете принести ковдру/мат, якщо захочете посидіти на травичці. Рамада знаходиться біля озера.

Буду дуже рада поспілкуватись з усіма, зустріти нових людей, та просто обмінятись цікавими ідеями.

P.S. На жаль, субота була недоступна для резервації рамади, тому, довелось обрати неділю. Сподіваюсь, це нікого не зупинить Парк обрала у Темпі, так як це по-середині для North Valley та East/South East Valley. Деталі локації дивіться на фото.

Бізнес мати необовʼязково, але бодай зацікавленність у підприємницькій діяльності буде корисною.

Єдина вимога: люта русофобія До зустірчі!

Мапа: 

https://docs.google.com/document/d/19io_HzsoL1gydlT-mVNR9KgfsC9jZn3_QBLXq9yGy7E/edit?fbclid=IwAR38Lr8n0LgZWKNlsKPGsXYNCpELNlEeKZnfaHN8C7CfdntG8vsy56sdvLs

Share this event

bottom of page